Hakkımızda2000 yılında Boyner Holding bünyesinde Advantage Tatil adı altında Kurumsal ve Bireysel seyahatlere farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyerek kurulmuştur.


2001 Ocak ayında 7 gün 24 saat çalışma saatleri ve deneyimli ekibi ile Turizme farklı bir bakış ile bir ilk getirmiştir.


2002 yılında Advantage Kartın Boyner Holding bünyesinden çıkması ile Çarşı Tatil ismini almıştır.


2010 yılında bugünkü kimliğine kavuşan Back-Up Travel, iş ortaklarının ihtiyaç, beklenti ve talepleri doğrultusunda, yaratıcı, efektif çözümler üretmeyi kendisine görev bilerek ‘Tur operatörü’ olarak kimliğini değiştirmiştir.


2012 yılının Kasım ayında dünya lideri olan Affinion bünyesine katılan Back-Up Travel, bu yeni dönemde Affinion’un uluslararası pazarda sahip olduğu birikim, deneyim ve uzmanlığı Türkiye pazarındaki tecrübesi ile birleştirdi.Türkiye’de de 2012 yılında Boyner’den çoğunluk hisselerini alarak bünyemize kattığımız Back-Up ve Back-Up Travel ile hizmet veriyoruz. Müşteri bağlılığı konusunda uluslararası pazarda sahip olduğumuz birikim, deneyim ve uzmanlığı Back-Up ve Back-Up Travel’ın Türkiye pazarındaki tecrübesi ve yenilikçiliği ile birleştirerek müşterilerimize yaratıcı çözümler üretiyoruz.

Sürekli gelişen iş dünyası, zeki ve yenilikçi kişiler gerektirir. Biz de bu sektörde öncü olarak tanınmaktayız: dünyanın her yerinde artık yaygın bir uygulama olan kazanç sağlayan sadakat programları gibi çözümlerin yaratıcısıyız.

Sunduğumuz başarılı ürünleri sürekli olarak geliştirmek için çalışıyoruz. Müşterilerinize sürekli olarak daha anlamlı ve odaklı bir yaklaşımda bulunabilmeniz için kapsamlı deneyim ve birikimimizi en son teknolojiler ve yaratıcılıkla sürekli olarak buluşturuyoruz.

Türkiye

ABD

Danimarka

Finlandiya

İsveç

Norveç

İspanya

İtalya

Fransa

Almanya

Brezilya

İngiltere

Back-Up Travel

Organize edilmeyecek seyahat yoktur ilkesini benimseyerek istek ve alışkanlıklarınız doğrultusunda seyahat organizasyonları gerçekleştiren Back-Up Travel Türsab ve IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır.

Vizyonumuz
Back-Up Travel olarak sizlere « seyahat » ve « hizmet » sözcüklerinin farklı boyutlarını yaşatmayı hedefledik. İlgilendikleri destinasyonlarda uzman satış sorumlularımızın rehberliğinde rüyalarınızdaki tatili ayrıcalıklı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Misyonumuz
Back Up Travel’ı seçmek, kişisel seyahat anlayışınıza en yakın programı oluşturma seçeneğine sahip olmaktır. Geleneksel hizmetler sunan bir seyahat acentesi olmanın yanısıra seyahat planlamada kişisel asistanınızdır.

Back-Up Travel Türkiye